0 (No Review)
Fiyat: 0 ₺
0
(0 review)
Check
Duration

10:00 - 16:00

Tour Type

Daily Tour

Group Size

1 person

Languages

Türkçe

Tur Hakkında

Gelin sizi bulutlarla buluşturalım! Ve yeşilin mavi ile buluştuğu yere götürelim. Hıdırnebi Yaylası’nda yeşilin ve mavinin her tonunu görebilirsiniz. Köy havasının tadına varmaya ne dersiniz? Bunun yanı sıra içinde bulunan küçük göletiyle meşhur Çal Mağarası’na da gidebiliriz.

TUR PROGRAMI
Sabah acentemiz önünden saat 10.00 da turumuz başlamaktadır. Öncelikle Dünya’nın en uzun 2. mağarası kabul edilen Çal Mağarası ziyaret ediyoruz.

Ardından Hıdırnebi Yaylasına hareket ediyor adeta bir doğa şölenini izleyerek yaylamıza varıyoruz.

Hıdırnebi Yaylası, Trabzon’un Akçaabat ilçesi Metinkale Vadisi’nin uzantısı olan bir yayladır. 1600 metre yükseklikteki yaylada turistik tesisler bulunmaktadır. Hıdırnebi kayalıkları arkasında bulunan alanda her yıl 20 Temmuz’da son bulan şenlikler düzenlenmektedir. Yemeğimizi burada alıyor ve serbest zamanımızı doğa ile bütünleşerek geçiyoruz.

Dönüşte Sera-Gölü manzarası içinde çay ve kahvelerimizi yudumluyoruz. Sera Gölü, Trabzon’un Akçaabat ilçesi sınırları içerisinde bulunan bir heyelan set gölüdür. Göl, Yıldızlı ve Derecik belediyelerinin arasında yer alan Derecik Vadisi’nde oluşmuştur. İsmini hudutları içerisinde olduğu Yıldızlı’nın eski adı olan Sera’dan almıştır. Ve turumuzu şehir merkezine vararak sonlandırıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
Tur aracı ile ulaşım, tur lideri, araç içi ikram.

Hıdırnebi turu hakkında önemli notlar:
Tur araçlarımız, katılımcı sayısına göre ayarlanacak olup, 15 – 29 – 46 kişilik tur araçları ile yapılacaktır. Günübirlik turlarımız, kesin kalkışlıdır. Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi ve koltuk garantisi verilmez. Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir. Görevli personelimiz program akışında hava ve yol durumuna göre değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Süre

Günü Birlik

Dil Seçenekleri

Türkçe

Tour's Location

Fiyat: 0 ₺

Owner

admin

Member Since 2023

Explore other options