0 (No Review)
Fiyat: 1150 ₺
0
(0 review)
Check
Duration

08:00 - 17:00

Tour Type

Daily Tour

Group Size

1 person

Languages

Türkçe

Tur Hakkında

Pokut yaylası, Karadeniz bölgesinde görülmesi gereken gezilecek yerler arasında en mütevazı ve tarihi olarak eski olanlardan biridir. Günübirlik Pokut Sal yaylası turlarımız ile cennetten bir köşe olan Pokut Sal yaylasında bulut denizini görmeye ne dersiniz?

TUR PROGRAMI
Siz sevgili konuklarımızla saat 08.00’da acentemizin önünden kalkacak olan aracımıza biniyor ve gezimize başlıyoruz. İlk durağımız Çamlıhemşin’in dizilere ev sahipliği yapmış Şenyuva Köyü (Çinçiva) oluyor, köyde vereceğimiz molamızda köy kahvesinde çayımızı kahvemizi yudumluyoruz ardından bölgenin en eski ve kemer açıklığı en geniş olan Taş Köprüsünde fotoğraf molası veriyoruz.

Ülkemizin en eski konaklarını görüyor ve yolculuğumuz. Karadeniz’in en güzel yaylasına doğru çeviriyoruz Pokut Yaylasına varışımızı takiben 2075 m yüksekte bulutların üzerinde eşsiz bir manzarada fotoğraf ve yemek molası veriyoruz.

Yolculuğumuz sırasıyla Sal Yaylası, bölgenin en güzel şelalelerinden biri Palovit Şelalesi ve son durağı tarihi ticaret yolunu korumak için Vadiye en hakim noktalardan birine kurulmuş olan Zil Kale`yi ziyaret oluyor.

Kaçkarların gizli bahçesinde vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında Trabzon`a dönüyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuğumuzun ardından Trabzon’a varıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
Tur aracı ile ulaşım, tur lideri, araç içi ikram.

Pokut turumuz hakkında önemli notlar:
Tur araçlarımız, katılımcı sayısına göre ayarlanacak olup, 15 – 29 – 46 kişilik tur araçları ile yapılacaktır. Günübirlik turlarımız, kesin kalkışlıdır. Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi ve koltuk garantisi verilmez. Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir. Görevli personelimiz program akışında hava ve yol durumuna göre değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Süre

Günü Birlik

Dil Seçenekleri

Türkçe

Tour's Location

Fiyat: 1150 ₺

Owner

admin

Member Since 2023

Explore other options