0 (No Review)
Fiyat: 0 ₺
0
(0 review)
Check
Duration

10:00 - 14:00

Tour Type

Daily Tour

Group Size

1 person

Languages

Türkçe

Tur Hakkında

Taştan kayaların üzerine yapılmış bir Rum mimarisinin sırrı olan devasa yapıyı görmek ister misiniz? Karadeniz kültürüne, Rum kültürüyle zenginlik katan Sümela Manastırı ziyaretinizi beklemektedir.

TUR PROGRAMI
Sabah 10:00 da acentemizin önünden hareket ediyoruz. İlk durağımız Maçka merkezde bulunan, bazı aktiviteler yapabileceğimiz ve çay molası vereceğimiz tesisimizde 20 dakika duruyoruz. Ardından Sümela yol güzergahında Asmalı köprüde resim molası verip, Maçka Merkeze 15 km olan Sümela Manastırı Altındere Milli park sahası içerisinde kalan vadiden yüksekliği 300 mt olan Manastır gezimize başlıyoruz. Yaklaşık 1,5 saat alan gezi sonrası Manastırın altında bulunan Çoşandere üzerindeki tesislerde serbest zaman ve yemek molası veriyoruz. Dileyen kahvaltıyı bu doğanın içinde alabilir. Saat 14.00 da ayrılıyor ve Trabzon’a geri dönüyoruz.

EK ÜCRETLER
Günübilirlik turlarımıza yemek ve müze ücretleri dahil değildir.

Manastır Giriş Ek Ulaşım (Dolmuş)
100 TL 15 TL

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
Tur aracı ile ulaşım, tur lideri, araç içi ikram.

Paket turumuz hakkında önemli notlar:
Tur araçlarımız, katılımcı sayısına göre ayarlanacak olup, 15 – 29 – 46 kişilik tur araçları ile yapılacaktır. Günübirlik turlarımız, kesin kalkışlıdır. Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi ve koltuk garantisi verilmez. Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir. Görevli personelimiz program akışında hava ve yol durumuna göre değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Süre

Günü Birlik

Dil Seçenekleri

Türkçe

Tour's Location

Fiyat: 0 ₺

Owner

admin

Member Since 2023

Explore other options