0 (No Review)
Fiyat: 0 ₺
0
(0 review)
Check
Duration

09:00 - 17:00

Tour Type

Daily Tour

Group Size

1 person

Languages

Türkçe

Tur Hakkında

Karadeniz kültürünün gökyüzü ile buluştuğu yer olan Ayder Yaylası’nı görmeye ne dersiniz? Ayder Yaylası, dünyada korunması gereken 200 ekolojik bölgeden biri olan Fırtına Vadisi’ne çok yakındır. Doğanın içinde yöresel mimariye sahip olan Ayder Yaylası’nın şelalelerini tulum ve horon eşliğinde göreceksiniz!

TUR PROGRAMI
Sabah saat 09.00’da acentemizin önünde toplanıp aracımıza binerek turumuza başlıyoruz. Turumuzun ilk durağı yolumuz üzerindeki meşhur Sürmene bıçağı satış reyonu olacaktır. Ardından ikinci durağımız olan Rize Eskitoğlu şelalesini ziyaret ediyoruz. Yolumuz üzerindeki Fırtına Vadisi üzerinde bulunan Rafting Merkezi ziyaretimizi gerçekleştirdikten sonra Ayder’de yer alan şelaleler ile yolumuza devam ediyoruz.

Ayder’e varışımızın ardından öğle yemeği ve çevrenin gezilmesi için misafirlerimize serbest zaman tanıyoruz. Belirlemiş olduğumuz kalkış noktasında araçlarımızda yerlerimizi aldıktan sonra dönüş yolumuz üzerinde yer alan Tarihi Osmanlı Köprü’sünde fotoğraf molası verdikten sonra yol güzergahındaki Rize Bezlerinin nasıl üretildiğini yerinde inceledikten sonra Trabzon’a dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Tur aracı ile ulaşım, tur lideri, araç içi ikram.

BİLGİLENDİRME:
Tur araçlarımız, katılımcı sayısına göre ayarlanacak olup, 15 – 29 – 46 kişilik tur araçları ile yapılacaktır. Günübirlik turlarımız, kesin kalkışlıdır. Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi ve koltuk garantisi verilmez. Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir. Görevli personelimiz program akışında hava ve yol durumuna göre değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Süre

Günü Birlik

Dil Seçenekleri

Türkçe

Tour's Location

Fiyat: 0 ₺

Owner

admin

Member Since 2023

Explore other options