0 (No Review)
Fiyat: 850 ₺
0
(0 review)
Check
Duration

09:30 - 17:00

Tour Type

Daily Tour

Group Size

1 person

Languages

Türkçe

Tur Hakkında

Karadeniz Mutfağı’ndan Hamsiköy Sütlacı’nı tatmaya ne dersiniz? Gelin Zigana Dağı ile yükseklere ulaşalım. Karaca Mağarası’nda sarkıtlar ve dikitlerin büyüleyici doğal yapısına bakalım.

Sabah 9.30 acentemizin önünden Paket turumuz için hareket ediyoruz. İlk durağımız yaklaşık 2 saat süren Astım hastalarına iyi geldiği söylenen Gümüşhane il sınırları içinde kalan Karaca Mağarasına ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Mağara ziyareti sonrası son zamanların en popüler yeri ve yine Gümüşhane’nin Torul ilçesine bağlı olan Torul Cam Terasında yaklaşık 20 dakika fotoğraf molası veriyoruz. Akabinde Zigana Dağına hareket ediyor ve burada fotoğraf ve yemek molası ile bolca oksijen alıyoruz. Beş köyün birleşimi olan Hamsiköy de meşhur Hamsiköy Sütlacını tadıyor ve köyün eşsiz manzarasını ölümsüzleştiriyoruz. Turumuz akşam 7 gibi Trabzon merkezde son buluyor.

EK ÜCRETLER
Paket tur fiyatına dahil olmayan ek ücretler.

Karaca Mağarası Giriş Torul Seyir Terası
20 TL 10 TL

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
Tur aracı ile ulaşım, tur lideri, araç içi ikram.

Paket turumuz hakkında önemli notlar:
Tur araçlarımız, katılımcı sayısına göre ayarlanacak olup, 15 – 29 – 46 kişilik tur araçları ile yapılacaktır. Günübirlik turlarımız, kesin kalkışlıdır. Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi ve koltuk garantisi verilmez. Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir. Görevli personelimiz program akışında hava ve yol durumuna göre değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Süre

Günü Birlik

Dil Seçenekleri

Türkçe

Tour's Location

Fiyat: 850 ₺

Owner

admin

Member Since 2023

Explore other options