0 (No Review)
Fiyat: 1250 ₺
0
(0 review)
Check
Duration

09:00 - 22:30

Tour Type

Daily Tour

Group Size

1 person

Languages

Türkçe

Tur Hakkında

Bulutların üzerinde yürümeye hazır mısınız? Bulutların masal anlattığı sislerin ise şarkı söylediği bir yayla. Trabzon çıkışlı günübirlik turumuz ile bulutların ülkesi olarak bilinen Huser Yaylasını keşfetmeye ne dersiniz?

TUR PROGRAMI
Sabah 09:00 da aracımız meydan ofis önünden hareket ediyor. Yolculuğumuz boyunca Fırtına vadisinin eşsiz güzelliği ile İlk güzergahımız olan Çamlıhemşin’ e varıyoruz. Çamlıhemşin Rize ye bağlı 2500 nüfusa sahip doğa harikası bir bölgedir. Burada 15 dakika mola veriyoruz.

İkinci güzergahımız Tar deresi bulut şelalesi oluyor. 20 dakikalık yürüyüş ardından Türkiye’nin en yüksek şelalesi unvanını taşıyan Bulut şelalesine ulaşıyoruz Yaklaşık 250 metrelik bir yükseklikten dört kademede düşen şelalenin tamamını görmek neredeyse imkansızdır. Burada yarım saatlik molamızın ardından üçüncü güzergahımız olan Ayder Yaylası oluyor. Burada da 45 dakikalık yemek molası veriyoruz dileyen yemek yiyip dileyen eşsiz doğa harikası olan Ayder Yaylasını gezebilir.

Dördüncü güzergahımız Avusor Yaylası oluyor. Rize Çamlıhemşin’de yer alan, varır varmaz insanı ayrı bir dünyaya gelmiş gibi hissettiren yaylalardan bir tanesi. Dere kenarındaki virajlı yollardan kıvrıla kıvrıla çıkarken içinizi bir huzur kaplamaya başlıyor. Yaylaya çıkıp Kaçkarları karşınıza aldığınızda ise bu huzur katlanarak artıyor. Yaylanın rakımı 2400 metredir.

Burada da yarım saatlik serbest zaman ardından son güzergahımız olan Huser Yaylasına varıyoruz. Yaylamızın Rakımı 2600 metredir. Eşsiz bulut denizi karşısında 1 saatlik serbest zaman veriyoruz. Dileyen bulut denizini izlerken dileyen de eşsiz salıncak keyfi ile bulutlara doğru sallanırken bu anını bir çok fotoğraf karesi ile ölümsüzleştirebilir. Ve Tulum eşliğinde bu güzel turumuzu varış noktamız olan Trabzon da bitiriyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
Tur aracı ile ulaşım, rehberlik hizmeti.

BİLGİLENDİRME
Tur araçlarımız, katılımcı sayısına göre ayarlanacak olup, 15 – 29 – 46 kişilik tur araçları ile yapılacaktır. Günübirlik turlarımız, kesin kalkışlıdır. Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi ve koltuk garantisi verilmez. Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir. Görevli personelimiz program akışında hava ve yol durumuna göre değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Süre

Günü Birlik

Dil Seçenekleri

Türkçe

Tour's Location

Fiyat: 1250 ₺

Owner

admin

Member Since 2023

Explore other options