0 (No Review)
Fiyat: 1150 ₺
0
(0 review)
Check
Duration

08:00 - 19:00

Tour Type

Daily Tour

Group Size

1 person

Languages

Türkçe

Tur Hakkında

Kaçkarlar’ın zirvelerinden birisine kurulu Gito Yaylası, nefes kesen manzarası ve sahip olduğu ‘Bulut Denizi’ ile sizlere benzersiz bir zirve yaşatacak. Trabzon çıkışlı günübirlik Gito turu hemen rezervasyonu yaptırın en uygun fiyat garantisi ile Gito bulut denizini keşfedin.

TUR PROGRAMI
Değerli konuklarımız, 08.00 da Trabzon meydan parktan kalkacak olan aracımıza sizleri alıyor ve Gito-Badara Yaylası Turu’nu gerçekleştirmek üzere yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız bölgenin en güzel yerlerinden biri olan Ortan köprüsü oluyor. Bölgenin en eski ve kemer açıklığı en geniş olan Taş Köprüsünde fotoğraf molası veriyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun ardından Hemşin yaylalarından biri olan 2100 rakımdaki Gito ve Badara Yaylasına varıyoruz.

Kaçkar Dağları, Altıparmak Dağları, Toros Dağlarının eşsiz manzarasına tanıklık ediyoruz. Her zaman güzelliği ve doğallığıyla göz kamaştıran Gito yaylasında öğlen yemeğimizi aldıktan sonra bir sonra ki güzergahımız şimşir ormanları oluyor burada ki fotoğraf molasından sonra bir sonraki güzergahımız olan Palovit Şelalesine uğruyoruz (bölgede debisi en yüksek olan şelale) sonra da tarihe tanıklık eden Osmanlı döneminden kalma Zil kale’ ye uğruyoruz günü bitiriyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Tur aracı ile ulaşım, tur lideri, araç içi ikram.

BİLGİLENDİRME
Tur araçlarımız, katılımcı sayısına göre ayarlanacak olup, 15 – 29 – 46 kişilik tur araçları ile yapılacaktır. Günübirlik turlarımız, kesin kalkışlıdır. Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi ve koltuk garantisi verilmez. Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir. Görevli personelimiz program akışında hava ve yol durumuna göre değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Süre

Günü Birlik

Dil Seçenekleri

Türkçe

Tour's Location

Fiyat: 1150 ₺

Owner

admin

Member Since 2023

Explore other options