0 (No Review)
Fiyat: 950 ₺
0
(0 review)
Check
Duration

08:00 - 17:00

Tour Type

Daily Tour

Group Size

1 person

Languages

Türkçe

Tur Hakkında

Türkiye’nin “saklı cennetleri” arasında gösterilen Borçka Karagöl Tabiat Parkı, yeşilin her tonunu barındıran ağaçların göle yansımasıyla görsel bir şölen sunuyor. Doğayla baş başa bir gün geçirmek istiyorsanız sizleri de günübirlik Karagöl turumuza bekliyoruz.

TUR PROGRAMI
Hergün saat 08:00’da acentemiz önünde buluşuyoruz. Borçka – Karagöl turu için hareket ediyoruz. Yolumuz uzun olduğu için ilk durağımız Rize’de oluyor. Misafirlerimizin kahvaltı yapabileceği bir Eskitoğlu şelalesinde mola veriyoruz.

Molamızdan hemen sonra yolumuza Muratlı köyüyle devam ediyoruz, can kurtaran geçidinde fotoğraf molamız oluyor. Daha sonra tarihi camiiler ve sular altında kalan Atanoğlu Köyü ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Ziyaretimiz sona erdiğinde Karagöl yoluna giriyoruz. Yol üstünde Karagöl ortamına ve doğasına uygun bölgesel restoranımızda yemek molası veriyoruz. Yemek sonrasında Karagöl’e varıyoruz ve yaklaşık 3 saatlik serbest zamanımız başlıyor.

Serbest zamanımızda misafirlerimiz fazlasıyla yürüyüş yapma imkânı bulabilecek ve muhteşem doğayı en güzel karelerle fotoğraflama imkânı bulacaklar. İsteyen misafirlerimiz kayık kiralayıp, gölde kayık turu yapabilirler. Serbest zamanımızı doldurduktan sonra 20:00-20:30 da Trabzon’da olacak şekilde yola çıkıyoruz. Ve turumuz son buluyor.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Tur aracı ile ulaşım, tur lideri, araç içi ikram.

BİLGİLENDİRME
Tur araçlarımız, katılımcı sayısına göre ayarlanacak olup, 15 – 29 – 46 kişilik tur araçları ile yapılacaktır. Günübirlik turlarımız, kesin kalkışlıdır. Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi ve koltuk garantisi verilmez. Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir. Görevli personelimiz program akışında hava ve yol durumuna göre değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Süre

Günü Birlik

Dil Seçenekleri

Türkçe

Tour's Location

Fiyat: 950 ₺

Owner

admin

Member Since 2023

Explore other options

Giresun, Kuzelan Şelalesi, Mavigöl Turu

0 (No Review)

Giresun – Ordu Turu

0 (No Review)