0 (No Review)
Fiyat: 900 ₺
0
(0 review)
Check
Duration

08:30 - 17:00

Tour Type

Daily Tour

Group Size

1 person

Languages

Türkçe

Tur Hakkında

Karadeniz Bölgesinin en yeşil şehirlerinden bir tanesi olan Giresun‘da yer alan Kuzalan Tabiat Parkı içerisinde, birçokları tarafından “Saklı Hazine” olarak da nitelendirilen Mavi göl yer alıyor. Karadeniz’in yemyeşil ormanları arasında saklı kalan Mavigöl’ü günübirlik turlarımız ile ziyaret etmeye ne dersiniz?

TUR PROGRAMI
Acentemiz önünde buluştuktan sonra aracımız ile yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız olan Giresun’un Görele ilçesi sınırlarında bulunan Çavuşlu beldesinde çay molası veriyoruz. Molamızın ardından Dereli ilçesi sınırlarında bulunan bir doğa harikası olan Kuzalan Şelalesi’ne doğru yolculuğa başlıyoruz.

Yol güzergahı üzerinde doğal kaynak su olan Acısu da duruyor ve şişelerimizi dolduruyoruz. Buradaki ziyaretimizden sonra Karadeniz’in bir başka doğa harikası Mavi Göl’e uğruyoruz. Ziyaretimizden sonra öğle yemeği (Kulakkaya Akçabel mesire alanı) için restoranımızda duruyoruz.

Yemek molamızdan sonra yaz aylarında yaklaşık 5 bin nüfuslu 1640 metre rakımlı Kümbet Yaylası’na çıkıyoruz. Kümbet yaylasındaki serbest zamandan sonra belirlenen yerdeki aracımızda yerlerimizi alarak Trabzon’a doğru yola çıkıyoruz. Turumuzu acentemiz önünde sonlandırıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Tur aracı ile ulaşım, tur lideri, araç içi ikram.

BİLGİLENDİRME
Tur araçlarımız, katılımcı sayısına göre ayarlanacak olup, 15 – 29 – 46 kişilik tur araçları ile yapılacaktır. Günübirlik turlarımız, kesin kalkışlıdır. Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi ve koltuk garantisi verilmez. Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir. Görevli personelimiz program akışında hava ve yol durumuna göre değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Süre

Günü Birlik

Dil Seçenekleri

Türkçe

Tour's Location

Fiyat: 900 ₺

Owner

admin

Member Since 2023

Explore other options

Giresun – Ordu Turu

0 (No Review)

Borçka Karagöl Turu

0 (No Review)