Fiyat:0 ₺ /Gün
0
(0 review)
Check

Otel Hakkında

Spice Hotel & SPA, Antalya’nın gözde tatil beldesi Belek’te yer alıyor. 2019 sezonundaki renovasyon çalışmaları kapsamında; tesisin lobi alanı, bar ve genel alanlarında dekorasyona uygun düzenlemeler yapıldı. Oda balkonları ve oturma grupları, aydınlatmalar, yer zeminleri ve banyo küvetleri cam tasarım ile yenilendi. Özellikle ana restoran şov büfeleri ve tüm dekorasyon yeniden inşa edildi. A la carte restoranlar ile oda servisi ekipman ve konsepti yenilendi. Dış alanda yer alan çocuk havuzu oyuncakları, yer zemin seramikleri düzenlendi. İnternet alt yapısı otelin her noktasından hızlı erişim sağlayacak şekilde üst seviyeye getirildi. Amfitiyatronun çatısı, zemini ve dekorları yenilendi.

Spice Hotel & SPA, 270 m uzunluğunda bir sahile ve iskeleye sahip. Tesiste yeni sahil konsepti ile gün boyu meyve, dondurma, çeşitli içecekler, sokak lezzetleri, çay saati soğuk havlu servisi, günlük gazeteler ve dergiler sunuluyor. Dileyen misafirler ise sahilde pavilyonların yer aldığı VIP bölümünü kullanabiliyor. Sumac (Beach A la Carte Restoran) tüm aile üyelerine gün içerisinde lezzetli öğle yemekleri sunuyor.

Tesiste yenilenen çocuk konsepti, çocuklu misafirlerin de konforu en üst düzeyde yaşayabileceği düzenlemeler ile geliştirildi. Çocuk bornozu ve terliğinden bebek telsizi ve ek mama kavanozuna kadar tüm ihtiyaçlara cevap verecek ürünler, misafirlerin hizmetine sunuluyor. 1.000 m² alana kurulu mini kulüpte ise minikleri eğlenceli dakikalar bekliyor.

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Availability

Owner

Berke USTA

Member Since 2023

Explore other options