Fiyat:0 ₺ /Gün
0
(0 review)
Check

Otel Hakkında

Tesis 1998 yılında yapılan tesisin 2015 yılında odaları ve genel alanları yenilenmiştir. 2017 yılı yaz sezonunda ise oda banyoları tamamen yenilenmiştir.

*Tesis 7 kattan oluşmakta olup, 2 adet misafir asansörü mevcuttur.

* Tesisin kayak pistine mesafesi 150 m. dir.

* 2014 ve 2015 yıllarında otel odalarımız ve genel alanlar yenilenmiş, toplantı salonları, yeni kayak öğrenenler için “acemi pisti ve telesiyeji”, ilave edilmiş, aynı alana orman içine Palan Kafe yapılarak hizmete açılmıştır.

* Minimum 3 gece ve üzeri konaklamalarda Fiyatlara Havalimanı – Otel / Otel – Havalimanı transferleri dahildir. (24 saat öncesinde yazılı bildirim yapılması gerekmektedir.)(Tam Pansiyon Plus konaklamalarında)

* Otel, 2015 yılı yaz sezonunda “Renovasyon’ a alınmış, yeni kayak odası yapılmış, otel genelindeki tüm kapılar ve perdeler değişmiş, toplantı salonları yeniden düzenlenmiş ve halıları değişmiştir. Dış ve iç cephe boyaları ile birlikte oda içi boyaları da yapılmış, Hamam-Sauna-Havuz ve Fitness Center tamamen yenilenmiştir. 2017 yılı yaz sezonunda ise banyolar tamamen yenilenmiştir.

* Tesisin piste 130m mesafesi bulunmaktadır. Otel-Gondol veya Telesiyej arası çift yön ücretsiz shuttle servisi mevcuttur.

* Tesisin genel ortak kullanım alanlarında ve odalar ücretsiz internet sunulmaktadır.

* Minibar, ücretli olup isteğe göre doldurulmaktadır.

* Otelin bulunduğu civarda yapılabilecek ekstra etkinlikler; ATV Safari, Go-kart, Şehir içi Kültür Turları, Winter Fest.

* Otelin bulunduğu bölgede 19 adet pist mevcuttur. Pist zorluk dereceleri: kolay-orta-zor. Pistlere ulaşım: Otel – Pist arası araçlarımız ile Shuttle yapılmaktadır. Pistin toplam uzunluğu 12 km ‘dir.

* Kayak Hocası: Kayak Federasyonu sertifikalı kayak hocalarımız mevcuttur. Kişi başı saatlik ücrete tabiidir.

* Kayak Ekipmanları: Tesis içerisinde bulunan kayak odasından takım ve kıyafet kiralaması yapılabilmektedir. Günlük ücretlidir.

* Skipass hizmeti konaklama fiyatlarına dahil değildir ekstra ücretlidir.

* Bay bayan konaklamalarda evlilik cüzdanı talep edilmemektedir.

* Tesis SGK ile anlaşmalıdır.

*Tesiste 6 adet konferans salonu bulunmaktadır. Divan salonu 350 m² , Yakut salonu 450 m² , Yakut1 salonu 237 m², Nene Hatun salonu 200 m², v.i.p salonu 60 m² , ala- carte salonu 282 m² genişliğindedir. Ekipman olarak kürsü, mobile barcovision, dvd, flip chart, mikrofon, tv, ses sistemi, ışıklandırma bulunmaktadır.

* Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Availability

Owner

Berke USTA

Member Since 2023

Explore other options