Fiyat:0 ₺ /Gün
0
(0 review)
Check

Otel Hakkında

Almira Hotel Bursa şehir merkezinde bulunmakta olup, Ulu Camii’ne 2,5 km, Mudanya Feribot İskelesi’ne 25 km, Yenişehir Havaalanı’na ise 45 km uzaklıktadır. Uludağ’a 35 km, Mudanya / Güzelyalı Feribot İskelesi’ne 20 km, Sabiha Havaalanı’na 125 km uzaklıkta, Alışveriş Merkezlerine ve Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’ne yürüyüş mesafesindedir.

Almira Hotel Güvenli Turizm Sertifikası, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi, Sıfır Atık Belgesi, Yeşil Yıldız ve Turuncu Bayrak sahibidir.

Odalarımızda ve otelimizin tüm noktalarında kablosuz internet hizmeti ücretsiz olup, ayrıca Lobby ve Rosso Brasserie’de Bein Sports ve Exxenspor yayını mevcuttur

Elektrikli otomobil kullanıcıları için hızlı şarj istasyonu bulunmaktadır.

Luna Havuzbaşı A la Carte Restaurant ise göz alıcı Uludağ ve Bursa manzarası eşliğinde dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini sunulmaktadır.

Asırlar boyunca insanlara şifa olmuş Bursa Kaplıca sularının iyileştirici gücüne inanılmaktadır. Bu kadim tarihin suya yansımasından yola çıkan Almira SPA; hamam, kaplıca ve termal su geleneğini modern SPA konseptiyle birleştirerek misafirlerimize ruh ve beden sağlığını tazeleyecekleri özgün bir SPA deneyimi sunuyor.

SPA Alanlarımız;

Spa Giriş Katı: Resepsiyon, Tuz Odası, Buhar Odası, Herbal Sauna, Rus Sauna, Fin Sauna, Macera Duş, Şok Duş, Kar Çeşmesi, Jet Pool, Tepideryum Dinlenme Alanı (Isıtıcılı taş yataklar), Fitness Center (107 m2 / Tecnogym Aletleri) – Vitamin Bar – Bay ve Bayan Soyunma Odaları – Bay ve Bayan Kuaför – Ayak Bakım & Ayak, Masaj Alanı bulunur.

Ladies Spa: Termal Havuz (67 m2 dinlenme alanı dahil havuz derinlik 1,20 cm) – Özel Bayan Türk Hamamı Bölümü Soğukluk – Masaj Odası – 2 adet kese odası- Sauna- Buhar Odası – Kar Çeşmesi bulunur.

2 Adet VIP Türk Aile Hamamı – Masaj Odaları – Thai Masaj Odası – Cilt Bakım Odası – Çiftli VIP Masaj Odası (jakuzili) – Çiftli VIP Masaj Odası – Masaj Sonrası dinlenme alanı – Termal Havuz (55M2/Derinlik 1,10 mt)

Splash Kids Zone; Çocuk Havuzu- Su Oyunları Alanı bulunmaktadır.

Almira Spa Center ile ilgili Minimum Kullanım Yaşı;

16 yaşından küçük misafirlerimiz ebeveyn eşliğinde Splash Kids Zone bölümü, genel Türk hamamı ve karışık termal havuzu bölümünü kullanabilmektedirler.
Saunalar, Tuz odası, Spa Jet Pool alanına 16 yaş altı çocuk kabul edilmemektedir.
Ladies Spa bölümü kullanımı için gelen kadın misafirlerimiz alanı kız çocukları ile birlikte kullanabilmektedirler ve erkek çocuk kullanım yaşı 0-3 yaştır.
Bilmeniz Gerekenler

Almira Spa haftanın her günü 07.00 / 23.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Masaj ve Bakım uygulamaları her gün 09.00 / 22.00 saatleri arasında uygulanmaktadır.
Spa merkezimizde temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri titizlikle gerçekleştirilmektedir.
Tüm bakım odalarımız, ekipmanlarımız servis ve bakımlardan sonra sterilize edilmektedir.

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Availability

Owner

Berke USTA

Member Since 2023

Explore other options